SegítSéf

A “Segítséf” című projektünk elsősorban a cégek, termelők és forgalmazók igényei szerint lett megalkotva. Azoknak szánjuk ezt a szolgáltatásunkat, akik fontosnak érzik, hogy pontos és szakmai visszajelzést kapjanak Magyarország első számú Séfklubjától. Sokszor egy adott termék bevezetése, piacra juttatása, vagy éppen népszerűsítése nagyban megkönnyíthető, ha már a tevékenység tényleges megkezdése előtt tudjuk, miként fog arra tekinteni a gyakorlati szakma, valamint a Séftársadalom. Az a szakma és az a társadalom, mely köztudottan egyedi látásmóddal és határozott véleménnyel van megáldva.

Ha a lényegre tapintottunk és szükséged lett volna már korábban is efféle segítségre, vagy szembesültél már hasonló igényekkel a cégen beül, akkor nincs más dolgod, mint keress minket!

Referenciáink:

A havi üléseinken <a teljesség igénye nélkül> az alábbi bemutatókat tartottuk!

• Cebra – francia élelmiszer alapanyagok,
  • Gyulai húskombinát termékei,
  • Czerman János – cukrászsütemények,
  • Mirsa – mirelit alapanyagok,
  • Daniel – mini zöldségek, szarvasgomba ízelítő,
  • Avis Food – háztáji baromfiételek,
  • Tönkölybúza fehérje bemutató,
  • Rozmár és Bonduelle termékből készült ételek.
  • SVED Foods Kft. kényelmi termékei: húsok, zöldségek, sajtgombóc és édes töltött leveles tészták
  • Louisianai és Finnországi beszámolók,
  • Gumbo kóstolás Sándor Dénes, és Zsolnay Gábor prezentálásában
  • Receptkalkulációs szoftver és Michelin csillagos éttermekről beszámoló – Cseh János