Díjazottak

Az Étrend Magyar Konyhafőnökök Egyesülete évről-évre igyekszik elsimerni a kollégák munkáját, ezért az alábbi díjakt hozta létre:

Életműdíj

A díjra jogosult lehet minden olyan 60 év feletti természetes személy, aki kimagasló életpályával, szakmai programok életrehívásával, illetve kollégák fejlődésének támogatásával azonosítható. A díj évente egy fő részére adható ki.

Díjazottak:

• 2020: Nemeskövi Dénes, háromszoros olimpiai- és háromszoros világbajnok, Venesz-díjas séf, a Séfbál és a Séfklub egyik alapítója

Gasztronómiáért emlékplakett

A díjra jogosult lehet minden olyan természetes személy, aki kimagasló szakmai munkával, a turizmus-vendéglátás területén megvalósuló programokat segíti, illetve az iparág- és/vagy a kollégák fejlődését támogatja. A díj évente legfeljebb négy fő részére adható ki.

2020-as év díjazottjai:

• Horváth “KicsiZsó” Zsolt
  • Gyimesi Eszter
  • Herédi Péter Róbert
  • Gyimesi Tamás

Gratulálunk a díjazottaknak, egyben köszönjük áldozatos munkájukat!

A díjak az Étrend Magyar Konyhafőnökök Egyesületének elnökségéhez címzett ajánlások alapján kerül odaítélésre.