Csatlakozz!

 

Csatlakozz!

Mint ahogy minden folyamatosan változik, úgy az Étrend Magyar Konyhafőnökök Egyesülete is igyekszik felfrissülni, megújulni, sőt akár még „előre is menekülni”. Mivel a hatékonyságunkat <a jövőbeli céljaink megvalósítása érdekében> fokozni kívánjuk, ezért tagfelvételt hirdetünk. Kérjük azokat a Kollégákat, Séfeket, akik kedvet éreznek, és tenni/dolgozni szeretnének a szakma jobbá tételén, valamint részt vállalnának az Egyesület céljainak megvalósításában, csatlakozási szándékukat jelezzék a megadott elérhetőségeinken. www.etrendegyesulet.hu/csatlakozas . A Séfklubhoz tartozni ma már újra presztízs, ezt csak az értheti, aki érezte már annak egységét és a közösségünk szellemét. Számunkra nagy öröm, ha új programokat hívunk életre, valamint régi programokat őrzünk/újítunk meg. Igyekszünk a szakma minden rétegéből valós problémákat felszínre hozni, mert megoldani csak azt lehet, amit észre is veszünk. Abban hiszünk, hogy a vendéglátásra nem lehet egyoldalúan tekinteni. Csapatként működünk és úgy is dolgozunk, valamint nem félünk tabutémákat boncolgatni. Aki még ennek ismeretében is szeretne egy vidám, fiatalos csapathoz csatlakozni, az a megadott elérhetőségeinken ezt jelezheti felénk. www.etrendegyesulet.hu/csatlakozas .

Az elmúlt év munkásága (a teljesség igénye nélkül):

A Séfklubról bővebben: https://etrendegyesulet.hu/a-sefklubrol/

“Aki nem tud hinni, az vár. Aki hisz valamiben, az indul.”